Wojcieszowianka wspiera
Wsparcie sportu

„Bieg Bitwy pod Legnicą 1241- półmaraton”
 

W najbliższą niedzielę, 10 kwietnia, odbędzie się bieg publiczny pod nazwą „Bieg Bitwy pod Legnicą 1241- półmaraton”. Wydarzenie ma na celu promowanie aktywności fizycznej oraz kształtowanie postaw patriotycznych w regionie w formie upamiętnienia 755 rocznicy Bitwy pod Legnicą. Stowarzyszenie Zawisza w Legnicy, będąc organizatorem wydarzenia, swym projektem objęło 800 osób, włączając tym samym formalne i nieformalne grupy biegaczy z Legnicy i okolic.Oprawa rycerska rozpocznie bieg spod Zamku Piastowskiego w Legnicy zmierzając w kierunku Koskowic. Za punkt zakończenia biegu wyznaczono Bazylikę w Legnickim Polu.

Serdecznie zachęcamy zarówno do wzięcia aktywnego udziału w wydarzeniu jak i kibicowania wszystkim uczestnikom.

 Imprezie sportowo- kulturalnej towarzyszyć będzie Górska Woda Źródlana Wojcieszowianka.

 Więcej informacji: www.1241-półmaraton.pl

 

Uphill Race Śnieżka 2015

W najbliższą niedzielę (9 sierpnia 2015r.) odbędzie się Uphill Race Śnieżka. Po raz dwudziesty piąty miłośnicy sportów rowerowych będą mogli sprawdzić swoje siły zdobywając szczyt Karkonoszy. Udzdział w wydarzeniu wzięło blisko około 350 uczestników, dla upamiętnienia wydarzenia każdy z nich otrzyma limitowany medal „Zdobywcy Śnieżki”.

Wydarzeniu towarzyszyła będzie Górska Woda Źródlana Wojcieszowianka.

Więcej informacji na stronie organizatora-www.uphillrace.pl

 
X DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL PLAŻOWYCH GIER ZESPOŁOWYCH „KORMORAN BEACH PARTY”

Kormoran Beach Party są jedynymi zawodami w Polsce, w ramach których rywalizacja rozgrywa się w formie plażowych gier zespołowych takich jak: Beach Soccer, Beach Handball, Beach Volleyball- Team oraz Beach Basketball.

Od 16 do 18 czerwca br. miała miejsce tegoroczna edycja wydarzenia, obejmująca również rozgrywki, w ramach dodatkowych dyscyplin takich jak przeciąganie liny, które wraz z Piłką Plażową Ręczną będą wchodzić w promocję Światowych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich- World Games (Wrocław 2017 r.). W zawodach, zorganizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy I LO w Legnicy, udział wzięło blisko 500 uczniów ze szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z Legnicy i okolic.

Sportowej rywalizacji towarzyszyła Górska Woda Źródlana Wojcieszowianka

 
JELENIA GÓRA TROPHY MAJA RACE

W dniach 19- 21 czerwca 2015r. w Jeleniej Górze obserwowno zmagania zawodników w ramach siódmej edycji zawodów w kolarstwie górskim- Jelenia Góra Trophy Maja Race.Trasa wyścigu prowadziła przez malownicze okolice Pałacu Paulinum w Jeleniej Górze.  Uczestnikom podczas sportowej rywalizacji towarzyszyła Górska Woda Źródlana Wojcieszowianka.

Więcej informacji na stronie www.bikemaraton.com oraz www.mtbjelenia.pl

 

ZAWODY BIKE MARATON W WAŁBRZYCHU

23 maja 2015 roku w Wałbrzychu odbyła się trzecia odsłona tegorocznych zmagań w zawodach Bike Maraton. Bazą zawodów było Centrum Aktywnego Wypoczynku "Aqua Zdrój" w dzielnicy Biały Kamień. Dzielnica ta położona jest u podnóża górującego nad okolicą Chełmca, który był celem wspinaczki uczestników zaraz po starcie zawodów. Organizatorzy przygotowali trzy dystanse do wyboru: 

- Mini - liczące 23 km

- Mega - 49 km

- Giga - 72 km - królewski dystans, najeżony licznymi podjazdami, stromymi zjazdami i trudnymi technicznie ścieżkami, przeznaczony dla najlepszych kolarzy górskich w Polsce.

Zmaganiom sportowym towarzyszyła górska woda źródlana Wojcieszowianka. Więcej informacji na stronach: www.bikemaraton.com oraz www.fb.com/BikeMaraton

 

JUBILEUSZOWA EDYCJA RAJDU KARKONOSKIEGO

W dniach 16- 17 maja 2015r. odbyła się 30 edycja Rajdu Karkonoskiego oraz drugiej rundy LOTOS Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Wydarzenie corocznie organizowane jest przez Automobilklub Karkonoski z Jeleniej Góry. Zmagania uczestników odbyły się w miastach powiatu jeleniogórskiego oraz lwóweckiego. Odcinki specjalne zaplanowano min. w Karpaczu, Lubomierzu oraz Jeleniej Górze.

Na tegoroczną edycję Rajdu Karkonoskiego zgłoszenia nadesłało aż 89 załóg. Lista na drugą rundę Regional Rally Cup liczyła siedemnaście zgłoszeń. Polskie zgłoszenia to: Mariusz Zapała, Maciej Jodłowski, Marek Bugajski, Daniel Nowak, Krzysztof Schenk. Paweł Chudziński, Marcin Stywryszko, Tomasz Orłowski.

Wojcieszowianka, w ramach wieloletniej współpracy z Automobilklubem Karkonoskim, zapewniła organizatorom oraz uczestnikom górską wodę źródlaną Wojcieszowianka.

Więcej informacji na stronie: www.rajdkarkonoski.pl oraz na stronie organizatora www.ak-karkonoski.com.pl

 

 

III PÓŁMARATON JELENIOGÓRSKI- RELACJA Z WYDARZENIA

3 maja 2015r. po raz trzeci w Jeleniej Górze odbył się bieg uliczny na dystansie półmaratonu (21, 097 km) oraz dziesięciu kilometrów. Patriotycznym przesłaniem wydarzenia było celebrowanie 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.Start maratonu miał miejsce na jeleniogórskim Placu Ratuszowym, metę zaś zlokalizowano na stadionie przy ul. Złotniczej. Inaugurację peletonu uświetniono wypuszczeniem ku górze biało- czerwonych balonów oraz salwą sygnalizującą, która została oddana przez sekcję komandosów brytyjskich- rekonstruktorów z czasów II Wojny Światowej.Udział w wydarzeniu wzięło ponad 1100 uczestników zarówno z kraju jak i z zagranicy. Zwycięzcą maratonu został Silas Kiprono Too pokonując dystans półmaratonu w czasie 1:12:17".

 

 

50 WYŚCIG SZLAKIEM GRODÓW PIASTOWSKICH

 W dniach od 5 do 9 maja 2015 roku odbył się jubileuszowy, 50 Wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich. Wyścig organizowany  Dolnośląski Związek Kolarski jest jednym z największych wydarzeń sportowych na Dolnym Śląsku. Wojcieszowianka już po raz piąty włączyła się w organizację zawodów i dostarczyła uczestnikom oraz organizatorom bogatą w minerały górską wodę źródlaną WOJCIESZOWIANKA.

 Więcej informacji na stronie: www.grody.com.pl/

 

BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA

 W ramach obchodów 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja w Jeleniej Górze odbył się bieg na trasie III Półmaratonu Jeleniogórskiego i Jeleniogórskiej Dziesiątki. Trzecia edycja wydarzenia rozpoczęła o godz. 10:00 na placu ratuszowym. Rywalizacja odbyła się na dwóch dystansach tj. 21, 097 km oraz 10 km. Maratończykom podczas zmagań towarzyszyła  górska woda źródlana Wojcieszowianka.

  

II DZIESIĄTKA WROACTIV     

 

W dniu 15 marca 2015 roku, we Wrocławiu, odbył się bieg o nazwie „Dziesiątka Wroactiv”. Zawody odbyły się na dystansie 10 km ze startem oraz metą na esplanadzie Wrocławskiego Stadionu. Przygotowań przedsięwzięcia podjęła się fundacja WROACTIV . Po sukcesie organizacyjnym w 2014 roku, tegoroczne zawody odbyły się już w ramach drugiej edycji. Impreza cieszy się ogromną popularnością wśród amatorów oraz sportowców. Ubiegłoroczną „Dziesiątkę” ukończyło 1769 uczestników. Wojcieszowianka, promując aktywny tryb życia, ponownie włączyła się w organizację zawodów i przekazała na rzecz uczestników górską wodę źródlaną.

 

 

MIĘDZYNARODOWY HALOWY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

W dniach 6-7 grudnia 2014r. w Legnicy już po raz 28 odbył się Międzynarodowy Halowy Turniej Mikołajkowy. Sporty halowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, z roku na rok liczba uczestników turnieju przybywa.Zeszłoroczna impreza sportowa oprócz zespołów regionalnych przyciągnęła również drużyny z zagranicznych miast partnerskich, takich jak Blanska, Drohobycza i Goerlitz. Ostatecznie o tytuł mistrza zawalczyły 24 grupy. Pierwsze miejsce w rankingu klasyfikacji końcowej zajęła drużyna Zagłębia Lubin. Promując aktywny tryb życia, dbając o kondycję oraz zdrowie uczestników, Wojcieszowianka przekazała na ich rzecz górską, orzeźwiającą wodę źródlaną.

 

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- GRAND PRIX DZLA

15 listopada 2014r. odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach przełajowych - Grand Prix DZLA, zorganizowane przez Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie. Rywalizacja o puchar Wojewody Dolnośląskiego została podjęta przez uczniów gimnazjów oraz szkół średnich. Dodatkowo udział mogli wziąć lekkoatleci posiadający aktualne licencje zawodnicze i klubowe.Zawody zostały przeprowadzone wśród czterech kategorii wiekowych, dla których wyznaczone zostały dystanse w przedziale 1000 – 4000m.Wojcieszowianka, wspierając inicjatywy sportowe w regionie, przekazała na rzecz zawodników oraz organizatorów wydarzenia orzeźwiającą górską wodą źródlaną.

 
LANG TEAM GRAND PRIX MTB 2014

W ramach tegorocznej edycji Lang Team Grand Prix MTB, w dniach 20-21 września odbyły szóste już zawody w kolarstwie górskim – Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska 2014. W ramach imprezy zorganizowano zawody dla różnych grup uczestników. Swoje możliwości sprawdzić mogli amatorzy oraz sportowcy z regionu, kraju i świata. W myśl promowania aktywnego spędzania czasu, nie zapomniano również o najmłodszych.  W  sobotę miał miejsce wyścig XCC (short race) na krótkim dystansie. Tego dnia również i młodzi kolarze próbowali swych sił w rowerowym torze przeszkód, który osobiście został ułożony przez Maję Włoszczowską. Punktem kulminacyjnym całego wydarzenia były niedzielne zawody XCO. W wyścigu udział wzięli światowej sławy sportowcy kolarstwa górskiego. Rywalizacja rozegrała się na 4,5 km odcinku na niezwykle malowniczym, charakteryzującym się wysokim stopniem trudności terenie. Sportowe zmagania uczestników uprzyjemniła Górska Woda Źródlana Wojcieszowianka.

 

WOJCIESZOWIANKA WSPARŁA ORGANIZACJĘ ZAWODÓW MTB GRAND PRIX

W dniu 28 i 30 czerwca 2013 roku w Jeleniej Górze odbyły się zawody kolarskie organizowane przez Lang Team Grand Prix MTB i Maja Włoszczowska. W imprezie udział wzięła światowa czołówka zawodniczek i zawodników kolarstwa górskiego.

Impreza odbyła się na Placu Ratuszowym oraz na terenie Pałacu Paulinum. Zawodnicy mieli do pokonania bardzo trudne technicznie trasy.

Wojcieszowianka, która wspiera aktywny tryb życia, po raz kolejny zapewniła zawodnikom oraz organizatorom imprezy orzeźwiająca wodę źródlaną.

 

48 GRODY PIASTOWSKIE

W dniach od 3 do 5 maja 2013 roku odbyła się 48. edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Szlakiem Grodów Piastowskich". Wyścig jest jednym z największych wydarzeń sportowych organizowanych co roku na Dolnym Śląsku.

 Tradycyjnie, jak co roku, wyścig „Szlakiem Grodów Piastowskich” otwiera sezon kolarstwa szosowego w Polsce. Wyścig jest uznawany za drugą, po Tour de Pologne, największą imprezą kolarską o charakterze międzynarodowym organizowaną w Polsce. W wyścigu wzięli udział kolarze m.in. z Polski, Czech, Austrii, Niemiec, Słowacji, Danii. Wzorem lat ubiegłych impreza rozpocznie się uroczystą prezentacją wszystkich ekip zaproszonych do tegorocznej edycji wyścigu i kryterium ulicznym w Legnicy.

Peleton zawodników przeszedł także przez Wojcieszów - wydarzyło się to podczas ostatniego dnia wyścigu, w niedzielę 5 maja. Wojcieszowianka już po raz trzeci włączyła się w organizację zawodów, dostarczając wszystkim uczestnikom i organizatorom bogatą w minerały górską wodę źródlaną WOJCIESZOWIANKA.

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ "OLD BOYS"

W dniu 27 kwietnia 2013 roku odbył się po raz drugi Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej „Old Boys” organizowany przez Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Górnik” Złotoryja oraz Burmistrza Miasta Świerzawa. Turniej odbył się w Świerzawie w Hali Sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym. W turnieju udział wzięli zespoły ze Złotoryi, Poznania, Świdnicy i Grodkowa. Turniej rozgrywany był według zasady "każdy z każdym", co ułatwiło wyłonienie bezspornie najlepszej drużyny. Po całodniowych zmaganiach zwycięzcą turnieju okazała się drużyna ze Złotoryi, która od samego początku postawiła wysoko poprzeczkę i dążyła ku zwycięstwu. Wojcieszowianka, która promuje aktywny tryb życia, zapewniła zawodnikom orzeźwiającą wodę źródlaną.

 

EVERYBOARD FESTIVAL 2013

W dniach 20-21 kwietnia 2013 roku w Karpaczu odbyła się druga edycja festiwalu EVERYBOARD, którego celem było zaprezentowanie i rozpowszechnienie dyscyplin sportowych związanych z deską. Everyboard Festival ma także wymiar edukacyjny, którego celem jest skupienie uwagi na bezpieczeństwie w sportach ekstremalnych. W ramach imprezy odbył się także szereg spotkań poświęconych tematowi organizacji oraz bezpieczeństwa z przedstawicielami GOPR, trenerami sportów ekstremalnych. Podczas dwudniowego festiwalu organizatorzy zagwarantowali bogaty program, w którym każdy odnalazł coś interesującego dla siebie. Impreza odbyła się w Karpaczu na Stadionie Miejskim, na stoku Relaks oraz stadionie miejskim. Wojcieszowianka, która chętnie angażuje się w promocję Regionu i sportowe przedsięwzięcia, tym razem pomogła rozpowszechnić ideę aktywnego spędzania czasu na desce gwarantując zawodnikom orzeźwiającą wodę SPORT.

 

WOJCIESZOWIANKA S.A. STAWIA NA SPORT !

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z Siódemką Miedź Legnica, klubem popularnej w naszym regionie dyscypliny – piłki ręcznej, tzw. „szczypiorniaka”.

MSPR Siódemka Miedź Legnica – to ponad 40-letnia historia legnickiej piłki ręcznej. Zespół prowadzony przez znakomity duet trenerski Pana Marka Motyczyńskiego i Piotra Będzikowskiego, walczy o jak najlepszą pozycję w rankingu PGNiG SUPERLIGI. Mimo iż, ostatni czas wymagał od całej drużyny zwiększonych nakładów pracy, wszyscy optymistycznie spoglądają w przyszłość.

Niewątpliwe, klucz do sukcesu znajduje się w młodych i pełnych zapału zawodnikach, bogatej w doświadczenie kadrze trenerskiej oraz, albo przede wszystkim we wsparciu wiernych kibiców i fanów piłki ręcznej.

 

WOJCIESZOWIANKA S.A. WSPIERA I PROPAGUJE KULTURĘ FIZYCZNĄ W REGIONIE

W dniach 7 - 10 lutego 2013 roku, odbył się turniej mężczyzn w Akademickich Mistrzostwach Polski „Futsal”. Na największych Legnickich obiektach sportowych, rywalizowało ze sobą 12 drużyn. Organizacji imprezy, podjął się Klub Uczelniany AZS przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Liderem klasyfikacji końcowej została drużyna AWF Katowice. Na drugiej pozycji uplasował się zespół Politechniki Gliwickiej. Trzy dni zmagań, 28 rozegranych spotkań i aż 171 strzelonych bramek - to tylko krótki bilans tego wydarzenia. Sportowa niedziela zakończyła się przyznaniem i wręczeniem nagród indywidualnych, m.in. dla najskuteczniejszego strzelca oraz najlepszego bramkarza zawodów.

Wojcieszowianka S.A., występując tym razem w roli sponsora, zadbała o dostarczenie wszystkim uczestnikom turnieju orzeźwiającej wody źródlanej.

 

BIEG LWA LEGNICKIEGO- PÓŁMARATON

W dniu 7 października 2012 roku odbył się XXV Bieg Lwa Legnickiego - Półmaraton. Impreza miała miejsce w parku Miejskim w Legnicy. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji z Legnicy. Był to pierwszy tego typu półmaraton na dystansie 21,097 km w regionie. Start i meta miały miejsce w centrum miasta przy Bramie Głogowskiej. Zawody były przeznaczone dla osób, dobrze zaprawionych w bieganiu na długich dystansach, które chciały sprawdzić się w profesjonalnie organizowanym półmaratonie.

WOJCIESZOWIANKA, która promuje aktywny tryb życia, zapewniła zawodnikom orzeźwiającą wodę źródlaną.

 

III Maraton Rowerowy "LICZYRZEPA"

W dniach 7-8 września odbył się III Maraton Rowerowy „Liczyrzepa”. Impreza miała miejsce na terenie miasta Podgórzyn, Kowar, Karpacza aż do Przełęczy Okraj. Organizatorem jest Firma Maraton Liczyrzepa Stanisław Chromiński z Jeleniej Góry.Trasy zostały podzielone na trzy kategorie: Mini, Mega oraz Giga. Każda z nich miała określoną długość oraz poziom zaawansowania dostosowany do potrzeb zawodników.

W maratonie wzięły udział osoby, które zawodowo jeżdżą na rowerach, a także Ci którzy w ten sposób spędzają wolny czas. WOJCIESZOWIANKA, która promuje aktywny tryb życia, zapewniła zawodnikom oraz organizatorom orzeźwiającą wodę źródlaną. 

 

Grand Prix MTB w Jeleniej Górze

W dniach 17 i 19 sierpnia 2012 roku w Jeleniej Górze odbyły się zawody kolarstwa górskiego - Grand Prix MTB. Impreza miała miejsce na rynku oraz na terenie Pałacu Paulinum. Zawodnicy będą mieli do pokonania trudną technicznie trasę, z dużą ilością zakrętów oraz nietypowymi przeszkodami np. przejazd przez schody i hall miejskiego Ratusza. Na uczestników czekała m.in. “skocznia Małysza” czy zdradliwy “Scooby doo”. Największym jednak wyzwaniem był z pewnością ponad metrowy uskok “Tinky” i jego brat bliźniak “Winky”.

 Wyścig Grand Prix MTB ma na celu popularyzowanie kolarstwa górskiego wśród szerokiej rzeszy sympatyków tej prężnie rozwijającej się na całym świecie dyscypliny sportu, jak również mają na celu zachęcenie młodzieży do czynnego uprawiania kolarstwa górskiego. Imprezę zorganizowała firma Lang Team we współpracy z Mają Włoszczowską.

 WOJCIESZOWIANKA, która wspiera sportowców i promuje aktywny tryb życia, zapewniła organizatorom oraz zawodnikom orzeźwiającą wodę źródlaną.

 

ZŁOTORYJA CUP 2012

W dniu 26 czerwca 2012 roku odbył się turniej „ZŁOTORYJA CUP 2012”. Zawody zorganizował Złotoryjski Klub Sportowy „GÓRNIK” oraz Klub Piłki Halowej a odbyły się na stadionie Górnika Złotoryja. W turnieju wzięły udział dzieci ze szkół podstawowych w 3 kategoriach wiekowych: I-II klasa, III-IV klasa, V-VI klasa. Około 200 zawodników walczyło o zajęcie pierwszego miejsca a emocje sięgały zenitu. Po wielogodzinnych rozgrywkach wyłoniono zwycięską drużynę w każdej z kategorii wiekowej. W turnieju wzięli udział uczniowie klas podstawowych miedzy innymi z Wilkowa, Złotoryi, Wojcieszowa oraz Świerzawy.

Głównymi sponsorami turnieju byli McDonald Polska oraz Wojcieszowianka S.A., która zapewniła uczestnikom orzeźwiająca wodę źródlaną.

 

3…2…1… Wojcieszowianka na start.

Międzynarodowy Wyścig „Szlakiem Grodów Piastowskich" jest drugą poTour de Pologne najważniejszą imprezą kolarską w Polsce. 46. edycja wyścigu odbyła się w Legnicy 5 maja 2011 roku. W zawodach wzięło udział 146 zawodników z Polski i zagranicy m.in. z Niemiec, Węgier, Anglii. Przez 4 kolejne dni kolarze pokonali ok. 460 km tras o różnym poziomie trudności. Firma Wojcieszowianka zagwarantowała uczestnikom wyścigu bogatą w minerały wodę źródlaną Wojcieszowianka. Zobacz galerię zdjęć.

 

Jak biegać to tylko z Wojcieszowianką.

W dniach 18-19 czerwca odbył się II Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów. Ta jedyna w swoim rodzaju impreza odbyła się pod honorowym patronatem marszałka województwa dolnośląskiego – Rafała Jurkowlańca. Na uczestników wyścigu, którego trasa przebiegała przez malownicze okolice Złotoryi, czekały liczne niespodzianki. Mogli oni zapoznać się również z technikami ratownictwa medycznego prezentowanym przez Państwową Straż Pożarną w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje”. Firma była sponsorem wspierającym wydarzenie i dostarczyła prawie 2.000 l wody źródlanej Wojcieszowianka. Zobacz galerię zdjęć.

 

Wojcieszowianka wzmacnia Strongman’ów.

Zwycięzcą tegorocznej edycji Pucharu Europy Strongman został Sławomir Toczek. W szranki z Polakiem stanęli zawodnicy z Litwy, Słowacji, Węgier i Estonii. Impreza zgromadziła wielu miłośników mocnych wrażeń. Na Pucharze Europy Strongman, który odbył się 29 maja w Złotoryi, nie mogło zabraknąć, popularnego na Dolnym Śląsku, producenta wody źródlanej Wojcieszowianka. Firma wspomogła organizatora – Agencję Promocji Sportu „Champion Sport Team” – zapewniając napoje oraz wodę źródlaną, pochodzącą z unikalnego na skalę europejską źródła krasowego w Wojcieszowie.

 

Wojcieszowianka na sportowo.

Emocje sportowe, relacje z wyprawy na Papuę Nową Gwineę oraz konkursy. Takie atrakcje zagwarantował organizator 17. Mistrzostw Polski w Technikach Jaskiniowych „Złoty Karabinek”. Niepowtarzalna i rodzinna atmosfera corocznie przyciąga coraz więcej zainteresowanych. Tegoroczne wydarzenie stało się okazją do poznania tajników pracy taterników oraz wspólnej zabawy podczas występów zespołu ludowego „Wojcieszowianki”. Wojcieszowianka S.A., jako firma silnie związana z regionem, zapewniła uczestnikom wydarzenia dostawy wody źródlanej.

 

Wojcieszowianka w Nowym Jorku.

Producent wody źródlanej „Wojcieszowianka” był oficjalnym sponsorem Andrzeja Kocyły, uczestnika prestiżowych, nowojorskich zmagań World Police & Fire Games 2011. W tym roku turniej poświęcony był pamięci ofiar zamachów z 11 września 2001 roku. Zawody obecnie są drugim, największym tego typu na świecie wydarzeniem.