BIEG MIKOŁAJKOWY
Admin | 07 grudzień, 2019

Wojcieszowianka S.A. - Producent wody źródlanej z regionu Jeleniej Góry


Żadne większe sportowe wydarzenie w regionie nie może odbyć się bez Wojcieszowianki :-)
I 3 grudnia nie mogło być inaczej- podczas trzeciej edycji tematycznego Biegu Mikołajkowego, który odbył się w Legnicy dzięki Klubowi Sportowemu Feniks Legnica.
Kreatywność prawie pięciuset uczestników nie znała granic...od czapki mikołaja po uszy renifera, strój elfa oraz pojawiła się również postać czerwonego kapturka!
Organizatorzy zadbali również o najmłodsze grono poprzez utworzenie biegu na dystansie 400 metrów zatytułowanego "Bieg elfów". Dzieci posiadały zielone czapki na wzór pomocników świętego Mikołaja.
Widok zmęczonych, lecz zadowolonych uczestników na mecie był bezcenny- zwłaszcza małych elfów, które z uśmiechem i towarzyszącymi różowymi wypiekami pili Wojcieszowiankę.
Nasza woda doskonale regeneruje i orzeźwia!
Po pokonaniu tak wymagającej trasy i ukojeniu pragnienia Wojcieszowianką, uczestnikom prędko wróciły siły, po czym mogli udać się na ciepłą grochówkę i celebrować sukces ukończenia biegu.
Tymczasem czyhamy na kolejne sportowe wydarzenie, żeby podzielić się z Wami informacjami na temat lokalnych imprez propagujących prozdrowotny styl życia. :-)